poniedziałek, 1 lutego 2021
Nasz wolontariusz
Mamy pierwszego wolontariusza z 1c, który dzielnie przez cały dzień, na zmianę z mamą lub tatą, zbierał pieniążki na WOŚP.
Ogromne brawa !!!
1 komentarz:
Ewa Przybysz-Gardyza
2 lutego 2021 12:52
Brawo!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brawo!
OdpowiedzUsuń