Postanowiliśmy zrobić samodzielnie zakupy, każdy miał przygotowane 5zł. W klasie zrobiliśmy listę zakupów ze zdrową żywnością i wyruszyliśmy do Żabki w pobliżu szkoły.
Po powrocie ze sklepu wypisaliśmy wszystkie zakupione produkty i obliczyliśmy, ile wydaliśmy pieniędzy na zakupy. Pomógł nam w tym kalkulator.
Teraz na przerwach przez kilka dni będziemy mieli co chrupać :-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz