Postanowiliśmy zrobić samodzielnie zakupy, każdy miał przygotowane 5zł. W klasie zrobiliśmy listę zakupów ze zdrową żywnością i wyruszyliśmy do Żabki w pobliżu szkoły.
marca 15, 2022
Samodzielne zakupy
AUTOR:
Edyta Karwowska
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz